Оксана Баланюк
Рейтинг
+89.09
Сила
235.72

Оксана Баланюк

o-balanyuk

avatar
Правильно, адже «чукча не читатель — чукча писатель»…
avatar
На жаль, сучасна молодь не має навіть приблизних уявлень, що ж це за бій. 2 з 10 опитаних мною, знали лише, шо там «більшовики убили купку студентів»…
avatar
Як-то не для краси? А для чого ж тоді?!
=)
avatar
Мала можливість оцінити маланкарів, поки йшла пішки з Соборної до Дріждзаводу. Бо ж від Боженка маланка прямувала до Панорами своїм нешвидким темпом. Певно, найбільш ображеними були міліціонери з супроводу переберії: йшли ж пішки))
avatar
Хама у тролейбусі, який, окрім того, що штовхався, ще й всіляко ображав усіх, хто стояв поруч, разом з кондуктором. А остання, до речі, дуже чемна і стримана жінка.
avatar
Мені, чомусь, більше щастить на зустрічі зі злими силами..)
avatar
а мені в приваті видали картку, яка ну ніяк не активувалася. Навіть через кредитку. Згодом виявилося, шо то взагалі якась «ліва» картка. Тож виникли ще й проблеми з переводом грошей зі старої картки(яку в банку деактивували/розрізали). Але в іншому відділенні приватбанку мені допомогли і видали нормальний пластик, який активувався одразу — без всяких дзвінків та кредиток.
avatar
є в мене такий в друзях… достоту все його слова…
avatar
З приводу організації: народ не вийшов не лише тому, що боявся, але й через те, що не знав. Особисто я дізналась про цю акцію лише тому, що читаю нові публікації на Вкурсі. До того ж, у Вашому анонсі геть відсутній заклик до дії, а подано звичайну інформацію для ознайомлення. Думаю, це теж має неабиякий вплив на аудиторію.
avatar
… а ще будує бійню у Шипинцях. Куди не глянь — Папієв молодець, усюди встигає!)
avatar
...«Все эти блоги… Их можно вести, только если бабло косишь на рекламе, либо у Вас столько времени, что нечем занятся.» — а ви, пані Аліно, з якої причини ведете свій блог?
avatar
Герман сказала, що не підпише, якщо у закон не внесуть поправки. А вони внесуть обов'язково, і тоді Яник з чистою совістю зможе урочисто поставити хрестик на свободі слова В Україні.
avatar
Ви що, Гарант ні в якому разі не підпише цей закон!!! Якщо не внесуть якихось змін. *іронія
avatar
дощ це класно. якщо ти маєш де жити і маєш відповідний одяг. бомжі, чомусь, дощу не люблять.
avatar
щодо захисту своїх прав: погоджуюсь з коментарями проти партійних прапорів. у кожного свої переконання, навіть журналіст людина. але зараз це не важливо, адже треба виступити єдиним фронтом, під прапором Незалежної України, під званням вільних людей, а не партійно приналежних. от.
avatar
це правда, тож заздрісники можуть зловтішатися. На додачу до всього заклад має ще й фінансові проблеми, через що масово скорочує персонал і намагається економити на всьому. Беруть приклад з керівництва держави)))
avatar
а де позначка «на правах реклами»?)))
avatar
проблемою є українська система. маю знайомого, який заочно навчався у Гарварді. Повернувшись до України, хлопець спробував влаштуватись вчителем англійської у дитячій групі. Роботодавці відмовили йому на підставі невизнання диплому (!!!) зарубіжного ВУЗу…
avatar
в нашій країні ВСЕ можливо. навіть якщо ти двічі відсидів.(
avatar
не захищаю університет. просто хочу пояснити, що раз на сайті нічого немає — отже це мовчить університет, а не паршиві журналісти відволікають увагу від важливого державного питання новинами типу «час виходити офлайн». ми люди підневільні.